Využite zľavu 5% na prvý nákup

Advanture

BiomeBliss Advanture je premiová rad produktov, ktorá prináša exkluzívny zážitok prírody priamo do vášho domova. Okrem sučastí radu Easy obsahuje aj exkluzívne druhy rastlín, papradí a machov, ktoré sú starostlivo vybrané pre svoju krásu a vyváženú životaschopnosť v uzatvorenom priestore s vysokou vlhkosťou.

 

Meadow: Prineste do svojho interiéru pestrofarebnú lúku plnú života. Pestrá paleta farieb naplní váš domov sviežosťou.

Forest: Vneste do svojho domova jemnosť a prirodzenú krásu lesa. Užite si pokoj a harmóniu, ktorú vám prináša.

Jungle: Ponorte sa do exotických pralesov priamo u vás doma, zažite dobrodružstvo s rastlinným teráriom, ktoré napodobňuje hustú a divokú džungľu.

 

Vlastnosti:

  • Premiové, starostlivo vybrané rastliny: Terária obsahujú premiové druhy rastlín, papradí a machov, ktoré sú starostlivo vybrané pre svoju krásu a dobrú životaschopnosť v uzatvorenom priestore s vysokou vlhkosťou.
  • Kamenná Stena: Každé terárium má na svojej zadnej stene živú kamennú stenu, čo dodáva celému prostrediu prírodný a autentický vzhľad.
  • Varianty biotopov: Terária sú k dispozícii vo variáciách lesa, hôr, lúky alebo džungle, čo vám umožňuje vybrať si prostredie, ktoré vám najviac vyhovuje a ktoré odráža váš osobný štýl.

BiomeBliss Adventure je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú exkluzívny spôsob, ako oživiť svoj domov prírodou. Svojou unikátnosťou a štýlovým designom prinesie do vášho interiéru pokoj a harmóniu.

Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru. Nechajte sa inšpirovať prírodou a vo vybraných typoch ekosystémov si vyberte druh a farbu kameňa. Zoznam a cenu jednotlivých druhov prémiových rastlín poskytneme individuálne.

Ak máte radi príjemné prekvapenia, nechajte tento výber na nás a my vám pripravíme exkluzívnu kombináciu, ktorá vám prinesie radosť a pohodu na každý deň.

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti