Využite zľavu 5% na prvý nákup

Easy

BiomeBliss Easy je rad produktov, ktoré vám prinášajú jedinečnosť a zároveň kúzlo prírody priamo do vášho domova. Každé terárium v tomto rade obsahuje obľúbené, starostlivo vybrané rastliny, paprade a machy, ktoré vytvárajú harmonické a esteticky príjemné prostredie.

Meadow: Prineste do svojho interiéru pestrofarebnú lúku plnú života. Pestrá paleta farieb naplní váš domov sviežosťou.

Forest: Vneste do svojho domova jemnosť a prirodzenú krásu lesa. Užite si pokoj a harmóniu, ktorú vám prináša.

Jungle: Ponorte sa do exotických pralesov priamo u vás doma, zažite dobrodružstvo s rastlinným teráriom, ktoré napodobňuje hustú a divokú džungľu.

Mountains: Vychutnajte si atmosféru horských vrcholov, kamenných stien a zelených údolí. Cíťte sa ako na túre v horách.

Najpredávanejšie

8 položiek celkom

Cena

3959
13959

Priemer

Zobrazených položiek: 8

Vlastnosti:

  • Obľúbené, starostlivo vybrané rastliny: Terária v radu BiomeBliss Easy obsahujú overené druhy rastlín, papradí a machov, ktoré sú starostlivo vybrané pre svoju krásu a dobrú životaschopnosť v uzatvorenom priestore s vysokou vlhkosťou.
  • Kamenná stena: Každé terárium má na svojej zadnej stene živú kamennú stenu, čo dodáva celému prostrediu prírodný a autentický vzhľad.
  • Varianty biotopov: Terária sú k dispozícii vo variáciách lesa, hôr, lúky alebo džungle, čo vám umožňuje vybrať si prostredie, ktoré vám najviac vyhovuje a ktoré odráža váš osobný štýl.

BiomeBliss Easy je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú jedinečný spôsob, ako oživiť svoj domov prírodou. Svojou jedinečnosťou a štýlovým designom prinesie do vášho interiéru pokoj a harmóniu.

Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať prírodou a vo vybraných typoch ekosystémov si vyberte druh a farbu kameňa, ako aj farbu a druh dominantných rastlín. Dodajte tak vášmu rastlinnému teráriu vaše obľúbené prvky, aby odrážalo váš osobný štýl.

Ak máte radi príjemne prekvapenia, nechajte tento výber na nás a my vám pripravíme jedinečnú kombináciu, ktorá vám prinesie radosť a pohodu na každý deň.

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti