Využite zľavu 5% na prvý nákup

AquaticOasis

Pozdvihnite svoj domov na ďalšiu úroveň s BiomeBliss Aquatic Oasis a užívajte si pôvab živej vody priamo vo vašej obývacej izbe.

BiomeBliss Aquatic Oasis je špeciálna kolekcia rastlinných terárií, ktorá prináša prírodný pôvab vody priamo do vášho domova. S vodným prvkom vo forme vodopádu, dominanciou vodných druhov rastlín a machov, ktoré rastú na kamennej stene alebo vo vodnej časti terária. Táto kolekcia vám umožní vytvoriť si vlastné malé útočište plné pokoja a harmónie.

 

Najpredávanejšie

1 položiek celkom

Cena

7980
17980

Priemer

Zobrazených položiek: 1

Vlastnosti:

  • Vodný prvok -vodopád: BiomeBliss Aquatic Oasis je vybavený vodným prvkom vo forme vodopádu, čo dodáva celému teráriu živý a osviežujúci vzhľad.
  • Dominantné vodné druhy rastlín a machov: V kolekcii dominujú vodné druhy rastlín, vybrané pre svoj špeciálny vzhľad a schopnosť rásť nad aj pod vodou. Tieto rastliny tvoria súčasť kamennej steny ako aj vodnej časti a prispievajú k vytvoreniu autentického akvatického prostredia.
  • Aktívny vodný cyklus: Voda v teráriu je presúvaná pomocou malého, energeticky nenáročného čerpadla, čo zabezpečuje vizuálny aj zvukový zážitok pre diváka a ideálne životné prostredie pre vodné rastliny a ostatné živé organizmy.

BiomeBliss Aquatic Oasis je dokonalou voľbou pre tých, ktorí si túžia do svojho domova priviesť  prírodnú harmóniu vody.

Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať prírodou a vo vybraných typoch ekosystémov si vyberte druh a farbu kameňa, ako aj farbu a druh dominantných rastlín. Dodajte tak vášmu rastlinnému teráriu vaše obľúbené prvky, aby odrážalo váš osobný štýl.

Ak máte radi príjemne prekvapenia, nechajte tento výber na nás a my vám pripravíme jedinečnú kombináciu, ktorá vám prinesie radosť a pohodu na každý deň.

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti