Využite zľavu 5% na prvý nákup

Personalizované darčeky

Pre obchodných partnerov alebo zamestnancov

Prekvapte svojich obchodných partnerov alebo zamestnancov jedinečnými a kreatívnymi darčekmi z našej ponuky rastlinných terárií a ďalších zelených dekorácií. Dokážeme do nich harmonicky integrovať vaše výrobky alebo služby, čím vytvoríme personalizovaný a unikátny ekosystém, ktorý bude zrkadliť osobnosť vašej firmy alebo spoločnosti. Naše produkty sú nielen esteticky príjemné, ale aj ekologické čím spoločne podporujeme udržateľnosť a ohľaduplnosť voči životnému prostrediu.

Radi s vami prediskutujeme vaše predstavy a spoločne nájdeme darčeky, ktoré môžeme upraviť na mieru vašim potrebám. Môžeme do nich zakomponovať logo alebo názov vašej firmy, alebo dokonca vložiť maketu vášho produktu.

Pre priateľov alebo hostí pri akékoľvek príležitosti

Potešte svojich hostí malými rastlinnými darčekmi, ktoré prinesú do ich domovov kúsok prírody. Naša ponuka je ideálna nielen pre svadby, ale aj pre rôzne oslavy a spoločenské udalosti.

Prečo si vybrať naše darčeky?

  • Personalizácia: Každý darček je jedinečný a prispôsobený vašim požiadavkám.
  • Ekologickosť: Naše produkty sú dlhodobo udržateľné a šetrné k životnému prostrediu.
  • Kvalita: Vysoká kvalita rastlín a starostlivo vybraných dekorácií.

Vyberte si z našej ponuky a prekvapte svojich blízkych originálnymi a krásnymi rastlinnými darčekmi. Pre viac informácií a objednávky nás neváhajte kontaktovať!

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti