Využite zľavu 5% na prvý nákup

Kreatívne Workshopy a teambuildingy

Oživte svoje pracovné a spoločenské stretnutia s našimi kreatívnymi workshopmi a teambuildingami! Ponúkame jedinečnú príležitosť naučiť sa vytvárať krásne rastlinné teráriá. Na našich workshopoch vás naučíme, ako si vyrobiť a starať sa o tieto jedinečné dekorácie, ktoré prinesú do vášho domova či kancelárie kúsok zelene, pokoja a relaxácie.

Perfektné pre každú príležitosť

Naše workshopy sú ideálnym doplnkom pre rôzne druhy podujatí. Sú vhodné pre deti aj dospelých a môžu sa konať v interiéri aj exteriéri. Medzi najobľúbenejšie príležitosti patria:

  • Teambuildingové aktivity: Posilnite tímový duch a užite si zábavný a tvorivý čas s kolegami.
  • Firemné podujatia: Oživte firemné akcie a pridajte do nich kreatívny prvok, ktorý zaujme každého.
  • Rodinné oslavy: Urobte rodinné stretnutia ešte výnimočnejšími tvorivou aktivitou, ktorú si všetci užijú.
  • Narodeninové oslavy vašich detí oživte kreatívnymi workshopmi, kde si budú môcť vytvoriť vlastné teráriá , sú vhodné pre deti všetkých vekových kategórií a poskytujú zábavu aj vzdelanie.

Prečo si vybrať naše workshopy?

  • Individuálny prístup: Prispôsobíme sa vašim potrebám a zorganizujeme workshop priamo u vás alebo online.
  • Neobmedzený počet účastníkov: Bez ohľadu na veľkosť skupiny, každý účastník dostane dostatok pozornosti a priestoru na tvorenie.
  • Komplexná starostlivosť: Naučíme vás všetko o vytváraní a údržbe terárií, aby ste si mohli užívať ich krásu bez starostí.

Pre viac informácií a rezervácie nás neváhajte kontaktovať! Pripravíme pre vás nezabudnuteľný zážitok plný kreativity a prírody.

O našom workshope povedali:

" Chcela som vás pochváliť za organizáciu tohto workshopu, bolo to vynikajúce. Páčilo sa mi súkromie, každý sme mali zvláštny stôl, priestor. Lektor bol super, trpezlivý, prijemný, žiadna otázka nebola dosť hlúpa. Ku každému prišiel, vysvetlil, pomohol. Bolo to veľmi pokojné a príjemné. Bola som na viacerých workshopoch, ale toto je jeden z mála, odkiaľ som odchádzala tak, že si viem to iste vyrobiť aj sama doma. Stáva sa totiž, že lektor iba v rýchlosti ukáže, ako to urobiť a už sme preč.... a nikto nevieme, čo sme vlastne použili, v akých množstvách, iba si nesieme domov hotový produkt, ale nikdy ho nebudem vedieť vyrobiť. Budem sa tešiť na ďalšiu takúto akciu :) a možno aj pokračovanie... machové terária alebo otvorene alebo niečo podobne od toho istého pána."

 

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti