Využite zľavu 5% na prvý nákup

DesertDune

BiomeBliss Desert Dune je špeciálna kolekcia, ktorá prináša do vášho domova atmosféru púšte a suchých oblastí sveta. S drobnými druhmi sukulentov a kaktusov v hlavnej úlohe a dekoráciami, ktoré dopĺňajú tento biotop, vám umožní vytvoriť si autentické prostredie púštnej krajiny priamo vo vašom interiéri.

 

Vlastnosti:

  • Drobné druhy sukulentov a kaktusov: BiomeBliss Desert Dune je plný malých druhov sukulentov a kaktusov, ktoré sú špeciálne prispôsobené pre život v suchom prostredí. Ich krásne tvary a farby dodávajú rastlinnému teráriu autentický púštny vzhľad.
  • Dekorácie pre dokonalý biotop: Kolekcia je doplnená dekoráciami, ktoré dotvárajú atmosféru púšte a suchých oblastí. Tieto doplnky pridávajú do terária ďalšie detaily a oživujú jeho celkový vzhľad.

BiomeBliss Desert Dune je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po tom, aby si do svojho domova priviedli exotický kúsok prírody. Svojou autentickou atmosférou a krásnym dizajnom vám tento terárium umožní cítiť sa ako v centre púštnych udalostí, bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie vášho domova.

Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať prírodou a vo vybraných typoch ekosystémov si vyberte druh a farbu kameňa. Dodajte tak vášmu rastlinnému teráriu vaše obľúbené prvky, aby odrážalo váš osobný štýl.

Ak máte radi príjemne prekvapenia, nechajte tento výber na nás a my vám pripravíme jedinečnú kombináciu, ktorá vám prinesie radosť a pohodu na každý deň.

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti