Využite zľavu 5% na prvý nákup

Mountains

Vytvorte si domov atmosféru horskej krajiny s rastlinným teráriom BiomeBliss Mountains. Tento unikátny ekosystém prináša do vášho interiéru zjazvené vrcholy, kamenné steny a zelené údolia, ako by ste sa ocitli priamo v horách.

 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

3959
13959

Priemer

Zobrazených položiek: 2

Vlastnosti:

  • Nízke druhy rastlín: BiomeBliss Mountains obsahuje nízke druhy rastlín, ktoré pripomínajú vegetáciu v horách, čím vytvárajú autentický horský vzhľad.
  • Machy prírodnej farby: Prirodzené odtiene machov pridávajú teráriu šarm a pôsobia realisticky, akoby ste objavovali skutočné kamenné steny a útesy.
  • Imitácia vzhľadu hôr: Kamenné steny a vrcholy terária simulujú vzhľad skutočných hôr, čím vytvárajú dojem hlbokého a majestátneho prostredia.

BiomeBliss Mountains je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí túžia po dávke horskej prírody priamo vo svojom dome. Svojimi realistickými detailmi a pôsobivou estetikou prináša do vášho domova dávku prírodného kúzla a pokojnej harmónie.

Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť.

Nechajte sa inšpirovať prírodou a vyberte si druh a farbu kameňa podľa vášho vkusu a preferencií. Ak máte radi príjemne prekvapenia, nechajte tento výber na nás.

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti