Využite zľavu 5% na prvý nákup

Jungle

Oživte svoj interiér s BiomeBliss Jungle a prebúdzajte sa každé ráno do energie a života tropickej prírody!

Ponorte sa do exotických pralesov s rastlinným teráriom BiomeBliss Jungle. Tento fascinujúci ekosystém prináša do vášho domova vzrušujúcu atmosféru džungle, plnej života a energie.

 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

3959
13959

Priemer

Zobrazených položiek: 2

Vlastnosti:

  • Exotické druhy rastlín: BiomeBliss Jungle obsahuje exotické druhy rastlín, ktoré pripomínajú pestrosť a zelenú bohatosť džungle. Tieto rastliny dodávajú vášmu teráriu unikátny vzhľad a pridávajú mu exotický nádych.
  • Machy a parade: V Jungle teráriu nájdete rozmanité druhy machov a paradí, ktoré vytvárajú hustú a bohatú vegetáciu, typickú pre pralesné prostredie.
  • Imitácia života v džungli: Dekorácie ako liány a popínavé rastliny pridávajú do terária autentický pralesný vzhľad, ako by ste sa ocitli priamo uprostred tropickej džungle.

BiomeBliss Jungle je skvelým doplnkom pre tých, ktorí túžia po dobrodružstve a exotike priamo vo svojom dome. Svojimi zelenými odtieňmi, rôznorodými textúrami a dynamickým vzhľadom prináša do vášho domova živú atmosféru džungle.

Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať prírodou a vyberte si druh a farbu kameňa podľa vášho vkusu a preferencií.

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti