Využite zľavu 5% na prvý nákup

Meadow

Pridajte do svojho domova živé a farebné vibrácie s rastlinným teráriom BiomeBliss Meadow. Tento úžasný ekosystém prináša do vášho interiéru pestrofarebnú paletu rastlín, ako sú fitónia, pilea, peperomia a ďalšie. Spolu s rôznymi machmi vytvárajú terárium, ktoré imituje pestrofarebnú lúku plnú života.

 

Najpredávanejšie

Biome bliss velkost mini 2
 
€59
Biome bliss velkost mini 1
 
€39
2 položiek celkom

Cena

3959
13959

Priemer

Zobrazených položiek: 2

Vlastnosti:

  • Farebné druhy rastlín: ako je fitonia, pilea, peperomia a ďalšie, dodávajú teráriu bohaté farebné odtiene a živé textúry.
  • Machy: Machy pridávajú do terária dodatočnú dimenziu a textúru, čím vytvárajú dojem pestrofarebnej lúky plnej života.

BiomeBliss Meadow je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí túžia po živote a farbách prírody priamo vo svojom dome. Svojou pestrofarebnou paletou a živou atmosférou prináša do vášho interiéru prírodnú krásu a radosť.


Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať prírodou a vyberte si druh a farbu kameňa podľa vášho vkusu a preferencií.

Okrem toho si môžete vybrať aj farbu a druh dominantných rastlín, aby vaše terárium obsahovalo vaše obľúbené prvky a odrážalo váš osobný štýl.

Ak máte radi príjemne prekvapenia, nechajte tento výber na nás a my vám pripravíme jedinečnú kombináciu, ktorá vám prinesie radosť a pohodu na každý deň.

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti