Využite zľavu 5% na prvý nákup

Rastlinne terarium BiomeBliss Easy Mountains 20

Kód: 60/BIE2 60/ZLT 60/CER 60/CER2 60/KAM 60/KOR 60/PIE 60/CIE 60/VYB Zvoľte variant
Neohodnotené
€39
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Farba kameňov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vytvorte si domov atmosféru horskej krajiny s rastlinným teráriom BiomeBliss Mountains. Tento unikátny ekosystém prináša do vášho interiéru zjazvené vrcholy, kamenné steny a zelené údolia, ako by ste sa ocitli priamo v horách.

Rozmer :

výška: 20 cm
Ø: 11,5 cm

Každé rastlinné terárium je unikátne,. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru.

Detailné informácie

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti

Podrobný popis

Vlastnosti:

  • Nízke druhy rastlín: BiomeBliss Mountains obsahuje nízke druhy rastlín, ktoré pripomínajú vegetáciu v horách, čím vytvárajú autentický horský vzhľad.
  • Machy prírodnej farby: Prirodzené odtiene machov pridávajú teráriu šarm a pôsobia realisticky, akoby ste objavovali skutočné kamenné steny a útesy.
  • Imitácia vzhľadu hôr: Kamenné steny a vrcholy terária simulujú vzhľad skutočných hôr, čím vytvárajú dojem hlbokého a majestátneho prostredia.

BiomeBliss Mountains je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí túžia po dávke horskej prírody priamo vo svojom dome. Svojimi realistickými detailmi a pôsobivou estetikou prináša do vášho domova dávku prírodného kúzla a pokojnej harmónie.

Každé rastlinné terárium je unikátne, zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť.

Nechajte sa inšpirovať prírodou a vyberte si druh a farbu kameňa podľa vášho vkusu a preferencií. Ak máte radi príjemne prekvapenia, nechajte tento výber na nás.

Každé rastlinné terárium je bioaktívne, žije v ňom drobný neškodný hmyz – chvostoskoky. Tieto živočíchy nepredstavujú hrozbu pre rastliny, ľudí ani domácich miláčikov a rastlinné terárium nikdy neopúšťajú. Likvidujú plesne a zhnité častí rastlín, čím zabezpečujú dlhodobú udržateľnosť a životnosť uzatvoreného ekosystému pri minimálnej starostlivosti.

Nádoba je z recyklovaného skla, priehľadný kryt je z plexiskla, čo minimalizuje jeho rozbitie v prípade nehody pri manipulácii.

Rozmer:

výška: 20 cm

Ø: 11,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: BiomeBliss 20
Farba kameňa: biely mramor, žltý mramor, červená rula, červená láva, kamenná kôra, korok, piesočná ruža, čierna bridlica
Priemer: 11,5 cm
Výška: 20 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: