Využite zľavu 5% na prvý nákup

Rastlinné terárium BiomeBliss Easy Forest 30

Kód: 78/BIE 78/LT 78/ERV 78/ERV2 78/KAM 78/KOR 78/PIE 78/IER 78/VYB Zvoľte variant
Neohodnotené
€59
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Farba kameňov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Uzatvorené rastlinné terárium s autentickým vzhľadom lesa.

Rozmer :

výška: 30 cm
Ø: 15 cm

Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru.

Detailné informácie

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti

Podrobný popis

Uzatvorené rastlinné terárium s autentickým vzhľadom lesa.

Vytvorte si doma kúsok skutočného lesa s rastlinným teráriom BiomeBliss Forest. Tento unikátny ekosystém obsahuje starostlivo vybrané rastliny, paprade a machy v upokojujúcich prírodných farbách, ktoré spolu vytvárajú harmonickú a pokojnú atmosféru. BiomeBliss Forest prináša do vášho domova jemnosť a prirodzenú krásu lesa.

Vlastnosti: 

  • Prírodný vzhľad: Rastliny, paprade a machy v jemných prírodných farbách spolu vytvárajú dokonalú harmóniu a pokoj, ako by ste sa ocitli uprostred lesa.
  • Rôznorodosť rastlín: Starostlivo vybrané druhy rastlín a papradí v jemných prírodných odtieňoch prinášajú harmonickú a pokojnú atmosféru.
  • Výber rastlín je náhodný najmä z populárnych rodov rastlín Fitónia,  Pilea, Peperomia, Ficus, Selaginella, Begonia, Asplenium.
  • Machy: Prírodné machy, ktoré dodávajú teráriu sviežosť a vitalitu. Výber machov je náhodný najmä z čeladí Thuidiacea, Mniaceae, Polytrichaceae, Dicranaceae.
  • Živá kamenná stena: Každé terárium má na svojej zadnej stene živú kamennú stenu, čo dodáva celému prostrediu prírodný a autentický vzhľad.
  • Minimálna starostlivosť: Rastlinné terárium je navrhnuté tak, aby bolo ľahko udržiavateľné, čo znamená, že si môžete užívať prírodnú krásu s minimálnym úsilím.

Rastlinné terárium obsahuje aj substrát, drevené uhlie, drenážnu vrstvu, kamene a prírodné dekorácie.

Každé rastlinné terárium je bioaktívne, žije v ňom drobný neškodný hmyz – chvostoskoky. Tieto živočíchy nepredstavujú hrozbu pre rastliny, ľudí ani domácich miláčikov a rastlinné terárium nikdy neopúšťajú. Likvidujú plesne a zhnité častí rastlín, čím zabezpečujú dlhodobú udržateľnosť a životnosť uzatvoreného ekosystému pri minimálnej starostlivosti.

Nádoba je z recyklovaného skla, priehľadný kryt je z plexiskla, čo minimalizuje jeho rozbitie v prípade nehody pri manipulácii.

Rozmer:

výška: 30 cm

Ø: 15 cm

Dodatočné parametre

Kategória: BiomeBliss 30
Farba kameňa: biely mramor, žltý mramor, červená rula, červená láva, kamenná kôra, korok, piesočná ruža, čierna bridlica
Priemer: 15 cm
Výška: 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: