Využite zľavu 5% na prvý nákup

Rastlinné terárium BiomeBliss Aquatic Oasis 30

Kód: 69/BIE2 69/ZLT 69/CER 69/CER2 69/KAM 69/KOR 69/PIE 69/CIE Zvoľte variant
Neohodnotené
€79
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Farba kameňov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Darčekové balenie

Uzatvorené rastlinné terárium s vodným prvkom. 

Rozmer :

výška: 30 cm
Ø: 15 cm

Každé rastlinné terárium je unikátne. Zloženie, veľkosť rastlín ako aj druhy a rozmiestnenie dekorácií sa môže líšiť, čím každý kúsok prináša svoju vlastnú osobitú atmosféru.

Detailné informácie

Originálny design
Originálny design
Kladieme dôraz na detaily a estetiku
Personalizácia
Personalizácia
Dokážeme esteticky a funkčne zakomponovať vaše výrobky
Tvar
Tvar
Ponúkame rôzne geometrické tvary
Veľkosť
Veľkosť
V našej ponuke nájdete množstvo veľkosti

Podrobný popis

 

Uzatvorené rastlinné terárium s autentickým vzhľadom so vzhľadom exotického vodopádu.

BiomeBliss Aquatic Oasis je špeciálna kolekcia rastlinných terárií, ktorá prináša prírodný pôvab vody priamo do vášho domova. S vodným prvkom vo forme vodopádu a dominanciou vodných druhov rastlín a machov, ktoré rastú na kamennej stene alebo vo vodnej časti terária, vám táto kolekcia  umožní vytvoriť si vlastné malé útočište plné pokoja a harmónie.

Vlastnosti:

  • Vodný prvok -vodopád: BiomeBliss Aquatic Oasis je vybavený vodným prvkom vo forme vodopádu, čo dodáva celému teráriu živý a osviežujúci vzhľad.
  • Dominantné vodné druhy rastlín a machov: V kolekcii dominujú vodné druhy rastlín, vybrané pre svoj špeciálny vzhľad a schopnosť rásť nad aj pod vodou. Tieto rastliny tvoria súčasť kamennej steny ako aj vodnej časti a prispievajú k vytvoreniu autentického akvatického prostredia.
  • Aktívny vodný cyklus: Voda v teráriu je presúvaná pomocou malého, energeticky nenáročného čerpadla, čo zabezpečuje vizuálny aj zvukový zážitok pre diváka a ideálne životné prostredie pre vodné rastliny a ostatné živé organizmy.

BiomeBliss Aquatic Oasis je dokonalou voľbou pre tých, ktorí si túžia do svojho domova priviesť  prírodnú harmóniu vody.

Nechajte sa inšpirovať prírodou a vo vybraných typoch ekosystémov si vyberte druh a farbu kameňa, ako aj farbu a druh dominantných rastlín. Dodajte tak vášmu rastlinnému teráriu vaše obľúbené prvky, aby odrážalo váš osobný štýl.

Ak máte radi príjemne prekvapenia, nechajte tento výber na nás a my vám pripravíme jedinečnú kombináciu, ktorá vám prinesie radosť a pohodu na každý deň.

Každé rastlinné terárium je bioaktívne, žije v ňom drobný neškodný hmyz – chvostoskoky. Tieto živočíchy nepredstavujú hrozbu pre rastliny, ľudí ani domácich miláčikov a rastlinné terárium nikdy neopúšťajú. Likvidujú plesne a zhnité častí rastlín, čím zabezpečujú dlhodobú udržateľnosť a životnosť uzatvoreného ekosystému pri minimálnej starostlivosti.

Nádoba je z recyklovaného skla, priehľadný kryt je z plexiskla, čo minimalizuje jeho rozbitie v prípade nehody pri manipulácii.

Rozmer:

výška: 30 cm

Ø: 15 cm

Dodatočné parametre

Kategória: BiomeBliss 30
Farba kameňa: biely mramor, žltý mramor, červená rula, červená láva, kamenná kôra, korok, piesočná ruža, čierna bridlica
Priemer: 15 cm
Výška: 30 cm

BiomeBliss 30 AquaticOasis

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: